Осінній буткамп інструкторів академій Cisco

26 та 27 вересня 2019 року керівник академії Сергій Мостовий та інструктор Юрій Кльоц відвідали Осінній буткамп інструкторів академій Cisco при Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя з нагоди 20-річчя першої академії в Україні.

Наші викладачі пройшли сесію з курсів професійного рівня: сесія з CCNA та сесія з CCNA CyberOps (лабораторні та практичні роботи, гра Route Escape Game, аналіз складних тем, тестування).

Під час візиту заслухали доповідачів:

• Петро Ясній, ректор ТНТУ ім. І. Пулюя, д.т.н., професор, членкор НАН України.
  • Представники Інституту модернізації змісту освіти МОН України.
  • Карстен Сімонс, регіональний менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в країнах Європи, СНД та в Ізраїлі.
  • Микола Митник, перший проректор ТНТУ ім. І. Пулюя.
  • Олена Домотенко, менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні.
  • Тарас Лобур, тренер Центру підготовки інструкторів та підтримки академій в Тернопільському національному технічному університеті імені І. Пулюя.
  • Сергій Марценко, керівник Центру підготовки інструкторів та підтримки академій при ТНТУ ім. І. Пулюя.
  • Яна Панферова, тренер Центру підготовки інструкторів та підтримки академій при НТУ «Дніпровська політехніка».
  • Наталія Полякова, керівник Центру підготовки інструкторів та підтримки академій при Інженерному інституті Запорізького національного університету.
  • Олена Кареліна, інструктор академії Cisco при ТНТУ імені І. Пулюя завідувачка кафедрою кібербезпеки.
  • Сергій Дзюба, керівник Центру підготовки інструкторів академій Cisco при НВК №141 ОРТ міста Києва.