Випуск групи Cisco Introduction to Packet Tracer

Студенти груп КІ-16-1 та КІ-16-2 мали можливість безкоштовно пройти навчання у мережевій академії Cisco за курсом Introduction to Packet Tracer. Оскільки дана програма навчання була впроваджена в предмет Комп’ютерні мережі на Кафедрі кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж.

Студенти отримали доступ до програми Cisco Packet Tracer. Це багатофункціональна програма для моделювання мереж, яка дозволяє експериментувати з поведінкою мережі і оцінювати можливі сценарії. Також дозволяє розробляти складні системи без використання спеціалізованого обладнання.

Під час навчання студенти виконали ряд практичних робіт із реальними завданнями, навчились розгортати мережі та виконувати налаштування пристороїв, перевіряти їх роботоздатність без залучення реального матеріального забезпечення.

У результаті кращі студенти групи, які виконували завдання вчасно та рогортали діючі мережі, отримали міжнародний сертифікат мережевої академії СІSCO за курсом Introduction to Packet Tracer.