Навички успішного ІТ-шника

Cьогодні у світі відбувається велика кількість змін в галузі IT. Глобалізація рушить усі границі минулого. Новітні технології та технологічні прориви створюють нові бізнес-моделі. Наш світ змінюється.

Зараз найвдаліший момент щоб задуматись про кар’єру в галузі технологій. З кожним днем майбутнє стає привабливішим, бо з’являється велика кількість нових спеціальностей і сфер. Головним ключем для тих, хто тільки пробує себе в IT, є конкурентоспроможність (міцна база знань минулого та готовність вчитись новому щодня).

На початку кар’єри кожен хоче бути кращим в своїй галузі.

А ТОП 5 навичок успішного ІТ-шника тобі допоможуть.

Комунікатор

Ваше вміння працювати з концепціями, ідеями, потребами та цілями є основою вашого успіху та конкурентоспроможності незалежно від посади.

Бажання співпрацювати

Незалежно від того, чи працюєте ви в команді, віч-на-віч із колегами чи клієнтами або практично через кордони та часові пояси,  здатність співпрацювати  – обмінюватися ідеями та вітати нові підходи – життєво важлива для вашого успіху в професійному плані.

Наполегливість

Ще одна риса, яка відзначить вас успіхом. Характерна для більшості успішних людей,  здатність працювати через складність  – незалежно від того, наскільки важким або неможливим є завдання.

Готовність вчитись

Звичайно, основна частина того, що ми робимо, – це знання. Набуття знань вимагає часу та самовіддачі. І це основна навичка, яка навряд чи зміниться.

Вміння пристосовуватись до екстремальних умов

Хороша пам’ять, логічне мислення та вміння робити висновки, неординарно мислити незалежно від ситуацій та ризиків.

Якщо ж ви вже володієте хоча б двома навичками з переліченого списку, то можна сміливо розпочинати навчання разом з ІТ-академію CISCO! Тут ми допоможемо вам заповнити усі прогалини у знаннях, обрати потрібний напрям.

Будь-яке навчання – це інвестиція в себе. Час та гроші, які ви при цьому витратите, ніколи не пропадуть даремно.