вул. Інститутська, 11
(096) 490-47-80
cisco@khmnu.edu.ua

День безпечного Інтернету!

Інсейф — європейська мережа центрів обізнаності, що сприяють безпечному, відповідальному використанню Інтернету і мобільних пристроїв молодими людьми.

За ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe Захід запроваджено День безпечного Інтернету, який з 2004 року відзначається у вівторок другого тижня лютого.

Цього дня в багатьох країнах світу обговорюються:

  • шляхи безпечного використання молоддю Інтернету,
  • питання інтернет-етики,
  • загрози протизаконного контенту.

День безпечного Інтернету має на меті досягнення об’єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.

День безпечного Інтернету організовується спільною мережею Insafe / INHOPE Європейських центрів безпечного Інтернету за підтримки Європейської комісії. Завдяки глобальному підходу, керованому громадою, День безпечного Інтернету заохочує всіх зібратися разом та зіграти свою роль для кращого Інтернету. У кампанії беруть участь діти, молодь, батьки та піклувальники, вчителі, педагоги та соціальні працівники, промисловість, особи, які приймають рішення та політики з понад 150 країн світу – і багато іншого!

День безпечного Інтернету 2020 року відзначається 11 лютого 2020 року під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Реєструйте свою підтримку вже зараз та отримуйте у лютому 2020 відкритий цифровий бейдж та сертифікат «Організатор_ка заходу до Дня безпечного Інтернету 2020» за посиланням: https://bit.ly/2OAHJXB.

Онлайн-урок від Cisco Networking Academy Ukraine

Організатори: Програма Cisco Networking Academy Ukraine та провідні університети України за підтримки Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Долучайтесь з 5 по 25 лютого.

Формат: відеозаписи доповідей, тестування, відповіді на питання.

Реєстрація: http://cs.co/SID2020

Дізнатися, як День безпечного Інтернету відзначається в світі та Україні, можна у соціальних мережах за хештегами #SID2020 та  #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету.

Корисні посилання: https://betterinternetcentre.org/, https://www.betterinternetforkids.eu/ .