Networking Academy Badges

Cisco Networking Academy оголошує про наявність цифрових значків для проходження курсів Networking Academy.

Значки – це цифрові активи, які передають досягнення в навчанні та служать обліковими даними на рівні студентів. Значки Академії для мереж видаються та перевіряються Cisco. Кожен значок включає “метадані”, детальний опис теми, що висвітлюється, та того, що потрібно для отримання значка.

Роботодавці можуть натиснути на значки, зароблені на цих курсах, щоб переглянути набуті навички. Значки можна використовувати в підписах електронної пошти або в цифрових резюме, а також на сайтах соціальних медіа, таких як LinkedIn, Facebook та Twitter для максимальної видимості та розпізнавання.

Цифрові значки доступні для п’яти курсів Мережевої академії, включаючи:

Вимоги до отримання значка залежать від курсу, але зазвичай вимагають проходження остаточної оцінки. Особи, які отримали право на бейдж, отримають електронний лист із подробицями про прийняття свого значка.

Дізнайтеся більше  Networking Academy course badges.