вул. Інститутська, 11
(096) 490-47-80
cisco@khmnu.edu.ua

Cisco Webex кращий вибір для конференцій

Чому Cisco Webex кращий вибір для конференцій? Усе просто.

  1. Безпека. Cisco гарантує, що безпека та конфіденційність вбудовані у кожен продукт із початку роботи. Webex Meetings також пропонує шифрування в кінці роботи з продуктом. Компанія регулярно тестує, виправляє та розкриває вразливості, виявлені всередині або через сторонніх осіб.
  2. Вартість. Webex являється безкоштовним сервісом. Webex Teams включає обмін повідомленнями, обмін файлами, дошку, відео зустрічі та телефонію. Webex Spaces це простір де можна створювати з різними командами для різних проектів з можливістю ділитись. Webex Assistant: голосова підтримка Webex Assistant дозволяє користувачам контролювати зустріч. Recording and transcriptions: жоден із записів не надсилається стороннім особам.
  3. Якісний досвід. Продукт забезпечує високоякісне аудіо, HD відео, легке спільне використання екрана, потужні елементи управління.
  4. Інтеграція пристроїв та додатків. Зустрічі Webex можна інтегрувати з Slack, Командами Microsoft та Календарем Google, а команди Webex можна інтегрувати з Box, SharePoint, Salesforce тощо. Користувачі можуть зустрічатися, повідомляти та мати більш безпроблемний досвід, не перериваючи робочий процес.