Представляємо вашій увазі курс IT Essentials, присвячений основам інформаційних технологій. Мета даного курсу – ознайомити вас з апаратним і програмним забезпеченням комп`ютера, а також з операційними системами, мобільними пристроями, концепціями мережевих технологій та ІТ-безпеки, а також зі способами пошуку та усунення неполадок.
Даний інтерактивний курс допоможе розвинути навички, необхідні для роботи в якості ІТ-спеціаліста.

Закінчивши навчання за цією програмою, студенти достеменно знатимуть внутрішні компоненти комп’ютера, зможуть виконувати монтаж комп’ютерних систем, встановлювати операційні системи і усувати несправності за допомогою системних засобів і діагностичного програмного забезпечення. Практичні заняття та інтерактивні інструменти навчання допомагають студентам розвивати навички критичного мислення і навчають вирішувати складні завдання.

Матеріали курсу допоможуть розвинути навички, за допомогою яких ви зможете:

• вибирати відповідні компоненти для збірки, ремонту або модернізації персональних комп`ютерів;
  • знати, як правильно використовувати інструменти і безпечно виконувати лабораторні роботи;
  • встановлювати компоненти при складанні, ремонті або модернізації персональних комп`ютерів;
  • знати, як виконувати профілактичне обслуговування, а також пошук і усунення неполадок в персональних комп`ютерах;
  • встановлювати операційні системи Windows;керувати операційними системами Windows і обслуговувати їх.
  • налаштовувати комп`ютери для обміну даними в мережі;
  • налаштовувати пристрої для підключення до мережі Інтернет і хмарних сервісів;
  • знати, як використовувати і налаштовувати ноутбуки та мобільні пристрої і здійснювати управління ними;
  • знати, як налаштувати і забезпечувати безпеку мобільних операційних систем і операційних систем OS X і Linux, а також здійснювати пошук і усунення неполадок в них;
  • встановлювати принтер і налаштовувати загальний доступ до нього відповідно до вимог;
  • приймати основні заходи щодо забезпечення безпеки вузла, даних і мережі;
  • знати ролі і обов`язки фахівця з ІТ;
  • здійснювати розширений пошук і усунення складних апаратних і програмних неполадок.

Зареєструватися

Більше про курс можна знайти у презентації за посиланням.